.

Exkluzívne rodinný dom Neporadza s veľkou záhradou
Dohodou  
Slovensko, Slovenská republika, Motešice.
Predaj
Aktuálne
Exkluzívne rodinný dom Neporadza s veľkou záhradou
Predaj
Aktuálne
Exkluzívne rodinný dom Neporadza s veľkou záhradou
Predaj
Aktuálne
Exkluzívne rodinný dom Neporadza s veľkou záhradou
Predaj
Aktuálne
Exkluzívne rodinný dom Neporadza s veľkou záhradou
Stav inzerátu: Aktuálne
Typ nehnuteľnosti: Dom
IDN: 672027
Druh nehnuteľnosti: Predaj
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Izby: 2
Kúpeľne: 1
Spálne: 1
Veľkosť pozemku: 2697 m²
Rozloha: 10 m²

Dombart Reality Vám exkluzívne ponúkajú  na predaj 2 izbový rodinný dom v pôvodnom stave  v obci Neporadza – Bošianská Neporadza. Dom má  pekný  rovinatý  a slnečný  pozemkom o rozlohe 2697m2. Krásna záhrada  plná ovocných kríkov a stromov s možnosťou chovania domácich zvierat má ešte stále dostatok miesta na vybudovanie altánku a bazénu. Vedľa domu je garáž spojená s letnou kuchyňou ,kde si túto prístavbu môžete zmeniť na 1 izbový domček a vaše návštevy budú mať svoje súkromie.  Dom je čiastočne postavený z nepálenej tehly – 50 cm múry, čiastočne podpivničený s  parkovaním vo vlastnom dvore alebo pred domom. Dispozične ponúka: v pivničnej časti máte niekoľko priestorov ktoré môžete využiť ,ako sklad na zeleninu- ovocie, zaváraniny, drevo ,technickú miestnosť atď... Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve samostatné izby s kuchyňou.. Kúpeľňa s oknom a  klasikou vaňou spojené s toaletou . Kuchyňa  je priechodná do obývacej časti a nesmie chýbať ani špajza a samotný vstup do spálne. Dom je napojený na všetky inžinierske siete okrem kanalizácie na pozemku je septik a  studňa s čerpadlom. Priaznivé mesačné náklady na prevádzku 2osôb vo výške 1 €.

Obec leží na južných svahoch Ostrého vrchu (768 m) v Strážovskej hornatine a kataster obce na juhu siaha po záver Bánovskej kotliny. Prvá písomná zmienka o názve Neporadza pochádza z r. 1269 a je v listinách kráľa Belu IV. Samotná obec sa spomína až v r. 1321 ako Pustá Neporadza, ale jestvovala už skôr, a pred rokom 1321 ju protiprávne držal Matúš Čák. Po jeho smrti časť Neporadze vlastnila rodina Bossányiovcov (Bošianska Neporadza) a časť patrila k Trenčianskemu hradu a neskôr ju vlastnila rodina Rozsonyovcov (Rožňová Neporadza). Obec Neporadza vznikla v r. 1960 zlúčením Bošianskej a Rožňovej Neporadze. V obci stojí rím. kat. kostolík, ktorý bol prestavaný v r. 1988. Infraštruktúra je v obci vybudovaná, treba ešte dobudovať kanalizáciu. Obec je dostupná verejnou autobusovou dopravou. Dominantou obce je slovenský dvojkríž týčiaci sa na vŕšku nazývanom Hôrka. V obci sa narodil spisovateľ Alfonz Bednár (1914 – 1989).

 

V PREDAJNEJ cene budú  zahrnuté kompletne všetky poplatky ohľadne predaja nehnuteľnosti. O cene budeme rokovať. Pre viac informácií a v prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať na t. č.0917 228 882 Cena: DOHODOU €   Neváhajte  predáme aj vašu nehnuteľnosť  v regiónoch TN DCA NM PN #realitytrenčianskykraj

Vybavenie

Exteriér:
Dvorparkovacie miestoTechnická miestnosťZáhrada
Interiér:
Pivnica
Špeciálne:
Bezpečná lokalitaGaráž

No reviews for house


Pridať recenziu
Nadpis
Komentár
Rating

Kontaktujte makléra:

Erika Křeháčková
Kontaktujte ma
Erika Křeháčková
krehackova@dombart.sk
0917228882
Please past text to modal