.

Rodinný dom Adamovské Kochanovce
140.000,00 EUR
Slovensko, adamovské kochanovce, 91305, Adamovské Kochanovce.
Predaj
Aktuálne
Rodinný dom Adamovské Kochanovce
Predaj
Aktuálne
Rodinný dom Adamovské Kochanovce
Predaj
Aktuálne
Rodinný dom Adamovské Kochanovce
Predaj
Aktuálne
Rodinný dom Adamovské Kochanovce
Stav inzerátu: Aktuálne
Typ nehnuteľnosti: Dom
IDN: 672065
Druh nehnuteľnosti: Predaj
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Veľkosť pozemku: 988 m²
Rozloha: 477 m²

Dombart reality Vám Exkluzívne ponúka na predaj  3 izbový rodinný dom v obci Adamovské Kochanovce.

Záhrada o výmere 908m2

Zastavaná plocha a nádvorie o výmere 477m2 

Dispozičné riešenie domu: vstupná chodba, obývacia časť s prechodom do spálne po ľavej strane  kuchyňa. Dom je čiastočne podpivničený s podkrovím. Z chodby vstupujeme do podkrovia a podpivničenej časti.

Interiér: dom je bez kúpeľni a toalety v pôvodnom stave s možnosťou prístavby, prestavby...

Lokalita: dom sa nachádza v obci Adamovské Kochanovce v príjemnom prostredí plnom zelene a disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti je ZŠ, škôlka, prímestské spoje. Parkovanie pred domom alebo priamo vo dvore. IS všetky plus vlastná studňa. Strecha sedlová - škridla menená cca pred 20 rokmi.

Infraštruktúra /Doprava/ : cez obec vedie cesta III. triedy - III/06128  spájajúca Štvrtok nad Váhom a Kostolnú-Záriečie, kde sa napája na súbežne idúcu štátnu cestu I.triedy  I/61.

Dopravné spojenie Trenčín- Adamovské Kochanovce- Štvrtok nad Váhom-Nové Mesto nad Váhom, je zabezpečované medzimestskými autobusovými spojmi. Obec leží v blízkosti železničnej trate č.380 Žilina-Bratislava ale najbližšia stanica, v ktorej zastavuje väčšina osobných vlakov, sa nachádza v susednej obci Melčice-Lieskové.

Telekomunikácie: pevná sieť spoločnosti T-Com je napojené podzemným vedením. Obec je pripojená na digitálnu ústredňu. Pokrytie signálom všetkých troch mobilných operátorov je na dobrej úrovni.

Elektrifikácia: obec je elektrifikovaná v plnom rozsahu, rozvod je realizovaný ako vzdušná sieť na betónových stĺpoch. Verejné osvetlenie je zabezpečené výbojkovými svietidlami. Miestny rozhlas bol rekonštruovaný v r.2015 a používaný je podľa potreby.

Plynofikácia: v roku 1996 bol vybudovaný plynovod a obec je plynofikovaná v plnom rozsahu. Pripojených na plyn je 95 % domov. 

Zásobovanie vodou: Adamovské Kochanovce majú od r. 1998 vybudovaný verejný vodovod, na ktorý je pripojených 85 % všetkých obydlí. Zdroj pitnej vody je v katastri Melčice-Lieskové. Majiteľom vodovodu je obec, správcom sú Trenčianska vodárne a kanalizácie.

Odkanalizovanie a ČOV: v obci je vybudovaná kanalizácia napojená na ČOV v Ivanovciach.

Likvidácia odpadu: likvidácia odpadu je realizovaná formou pravidelného dvojtýždňového odvozu komunálneho odpadu zo smetných nádob domácností, ktorý zabezpečuje Marius Pedersen, a.s.. V obci je zabezpečené triedenie odpadu v druhoch sklo, papier, plasty, kovy, textil, oleje, stavebný odpad. Minimálne dvakrát ročne je realizovaný separovaný zber nebezpečného odpadu, bielej techniky a elektroniky. 

 

Pre viac informácií a v prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať na t. č. 0917/228 882. Cena: 140 000 € ID:672065

Pre svojich klientov zabezpečujem kompletný právny servis, prepis energií až po samostatné odovzdanie nehnuteľnosti. 

" Pre Vás a k Vašej spokojnosti " Erika:)

Vybavenie

Exteriér:
DvorZáhrada

No reviews for house


Pridať recenziu
Nadpis
Komentár
Rating

Kontaktujte makléra:

Erika Křeháčková
Kontaktujte ma
Erika Křeháčková Erika Křeháčková
krehackova@dombart.sk
+421 917 228 882
Please past text to modal