.

Pozemky a vodná plocha na predaj v obci Bolešov
Dohodou  
Slovensko, Bolešov, 91101, Bolešov.
Typ nehnuteľnosti: Orná pôda
IDN: 672055
Veľkosť pozemku: 7474 m²
Rozloha: 7474 m²

Dombart reality Vám ponúka na predaj pozemok v obci Bolešov.

1/ Pozemok vo výmere 2110m2 vedený ako orná pôda v katastrálnom území Bolešov. Pozemok typu "E" je rovinatý, slnečný v blízkosti rodinné domy je vo výlučnom vlastníctve jedného vlastníka.

2/ Pozemok vo výmere 3549m2 vedený ako orná pôda v katastrálnom území Bolešov. Pozemok typu "E" je rovinatý, slnečný v blízkosti  projekt na výstavbu rodinných domov. Pozemok je vo výlučnom vlastníctve jedného vlastníka.

3/ Pozemok vo výmere 1815m2  vedený ako vodná plocha  v katastrálnom území Bolešov. Pozemok typu "E" je čiastočne vo vodnej ploche a čiastočne na trávnatej ploche. Pozemok je vo výlučnom vlastníctve jedného vlastníka.

Cena: DOHODOU

Klient, ktorý prejaví záujem o danú nehnuteľnosť nemá žiadne ďalšie starosti spojené s kúpou pozemku. Pre svojich klientov zabezpečujem kompletný servis vrátane prepisu a právneho servisu až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti.

Ak Vás moja ponuka oslovila, rada Vás osobne privítam na obhliadke bytu, ktorú si rezervujte na čísle: 0917 228 882, alebo ma kontaktujte na e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

No reviews for house


Pridať recenziu
Nadpis
Komentár
Rating

Kontaktujte makléra:

Erika Křeháčková
Kontaktujte ma
Erika Křeháčková Erika Křeháčková
krehackova@dombart.sk
+421 917 228 882
Please past text to modal