.

Exkluzívny 2 izbový byt Trenčín
158.000,00 EUR
Slovensko, Slovenská republika, Trenčín, Sihoť.
Predaj
Aktuálne
Exkluzívny 2 izbový byt Trenčín
Stav inzerátu: Aktuálne
Typ nehnuteľnosti: Byt
IDN: 672030
Druh nehnuteľnosti: Predaj
Stav nehnuteľnosti: Úplne zrekonštruovaný
Izby: 2
Kúpeľne: 1
Rozloha: 80 m²

Dombart  reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2 izbový byt s veľkorysou úžitkovou plochou 79,94m2. Ponúkaný byt sa nachádza v meste Trenčín časť Sihoť I. a prešiel rozsiahlou rekonštrukciou.

Opis miestností bytu:

Predsieň : /15,43m2 /podlaha z gresovej dlažby. Z predsiene je prístupná kuchyňa, dve izby, kúpeľňa a balkón. V predsieni je osadená vstavaná šatníková skriňa (systém roldor). Z predsiene je prístupný balkón /3m2/ v zadnej (južnej) strane domu .

Kuchyňa : /14,04m2 /podlaha z gresovej dlažby. V kuchyni je osadená linka z materiálov vyrobených na základe drevnej hmoty. V linke je osadený indukčný varný panel, elektrická multifunkčná rúra, nerezové drezové umývadlo, prípojka automatickej práčky, plynový kotol ÚK a TÚV. Stena v priestore linky je opatrená keramickým obkladom. Z kuchyne je prístupná špajza. Okno v kuchyni je orientované do ulice (na sever). Špajza :/ 2,33m2/ podlaha z gresovej dlažby.

Obývacia miestnosť: /22,67 m2/podlaha z veľkoplošných laminovaných parkiet. Okno v izbe je orientované na sever.

Spálňa: /19,14m2 /podlaha z veľkoplošných laminovaných parkiet. Okno v izbe je orientované na juh.

Kúpeľňa s oknom: / 6,33m2 /podlaha z gresovej dlažby, keramický obklad stien. V kúpeľni je osadený sprchový kút, závesná WC ‐ typ kombi a keramické umývadlo.  Pivnica: 5m2.

Veľkou výhodou bytu sú samostatné prípojky na TVK, SPP, ZSE a  jednotlivé platby si nastavíte podľa počtu osôb v byte. Bytový dom má s prednej časti predzáhradku a zo zadnej časti záhradku na relax.

Bytový dom  sa nachádza v lokalite sídliska Sihoť  I. Ide o jednu z najlepších obytných lokalít v meste, so zvýšeným záujmom o kúpu nehnuteľností. Tá je podmienená polohou (rýchla dostupnosť do centra mesta, vybavenosť územia, blízkosť rekreačných plôch so vzrastlou zeleňou) ako i rozvinutou vybavenosťou sídliska a zástavbou pozostávajúcou z menej podlažných bytových domov (menšia hustota obyvateľov). Sídlisko je charakteristické prevažne kombináciou zástavby starších menej podlažných bytových a rodinných domov. V lokalite sídliska sa nachádzajú obchodné prevádzky, reštauračné zariadenia, penzióny, prevádzky so službami, zdravotnícke zariadenia. Vo vzdialenosti do 800 metrov od bytového domu sa nachádza areál základnej školy so športovým areálom , materská škola, dva zimné štadióny, nákupné stredisko, pošta. Vo vzdialenosti cca 700 metrov (v smere ku centrálnej časti mesta) sa nachádza areál univerzity, športová hala, futbalový štadión, krytá plaváreň, vo vzdialenosti cca 980 metrov sa nachádza ostrov na rieke Váh (oddychovo – rekreačná zóna mesta), kde sa nachádza kemping, letná plaváreň, športoviská a plochy so zeleňou. Železničná stanica je od bytového domu vzdialená do 480 metrov (cez podchod v lokalite sídliska), najbližšie zástavky autobusov mestskej dopravy sú vo vzdialenosti 400 m. Historické centrum mesta je vzdialené cca 830 metrov.

Klient, ktorý prejaví záujem o danú nehnuteľnosť nemá žiadne ďalšie starosti spojené s kúpou bytu. Pre svojich klientov zabezpečujem kompletný servis vrátane prepisu ZSE,SPP,TVK,SVB až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti.

Ak Vás moja ponuka oslovila, rada Vás privítam na osobnej prehliadke bytu, ktorú si rezervujte na čísle 0917228882 alebo ma kontaktujte na e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Cena 158 000 € Foto bytu na žiadosť majiteľa nezverejňujeme.

No reviews for house


Pridať recenziu
Nadpis
Komentár
Rating

Kontaktujte makléra:

Erika Křeháčková
Kontaktujte ma
Erika Křeháčková
krehackova@dombart.sk
+421 917 228 882
Please past text to modal