Kontakt

Telefónny kontakt: + 421 915 874 690

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Exkluzívne rodinný dom Kubrá!!!

Cena:
145 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčín
Ulica: Kubranská
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 65 m2
Plocha pozemku: 894 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 0192021
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dombart reality Vám ponúka Exkluzívne na predaj rodinný dom v Trenčíne, časť Kubrá. 

Kubrá je mestská časť Trenčína. Nachádza sa pri severovýchodnej časti, pri vyústení Kubrickej doliny a potoka Kubrica do nivy Váhu. Nad hornou časťou obce sa nachádza prameň kubranskej kyselky, ktorý je obľúbeným výletom Kubrančanov a obyvateľov Trenčína. V obci sa nachádza kostol Jána Nepomuckého a nad ním sa nachádza les, ktorý vedie až na Soblahov.

Rodinný dom je pripravený na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nových majiteľov. Dom sa nachádza v radovej zástavbe o celkovej  výmere 577m2 a záhradou 317m2. K domu prislúchajú všetky IS. Parkovanie je možné pred domom alebo vo dvore.

Dispozícia: z priestrannej a presvetlenej chodby po ľavej strane je vstup do kuchyne ktorá je priechodná do obývacej časti. Po pravej strane je izba so samostatným vstupom. Na chodbe je priestor ktorý možno využiť ako špajzu, výstup na povalu, kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s toaletou. Podkrovie domu ponúka dostatočný priestor na zrealizovanie ďalších dvoch spálni. V izbách sú umiestnené gamaty, podlahy linoleum, chodba dlažba.


K domu prislúcha dostatočný veľký pozemok kde je možné pristaviť ďalšie izby, letnú kuchyňu a altánok. Ešte stále sa Vám tu ponúka dostatok miesta na bazén, záhradku na pestovanie, možnosť chovania zvierat atď.

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, prajete si viac informácií, kontaktujte ma e-mailom : krehackova-ZVNC-domart.sk alebo  telefonicky na čísle: 0917/228882

Cena:145.000 € je KOMPLETNÁ, zahŕňa vypracovanie kúpnych zmlúv, odovzdanie domu a prepis energií. ID: 0192021

Realitná kancelária DOMBART, s.r.o., člen skupiny NARKS 

Maklér:

makler
Maklér:Erika Křeháčková
Telefón:+421 917 228 882
E-mail:krehackova-ZVNC-dombart.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.