Kontakt

Telefónny kontakt: + 421 915 874 690

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

 

 

Referencie

Realitného makléra

 Jozef Bodnár ml.


Rudolf Líška

Bol som velmi spokojny. Profesionalny pristup a rychle jednanie. Zmluvy boli spravene odborne a nebola potrebna ziadna dodatocna uprava. Vsetko prebehlo podla mojich predstav. Odporúčam !

Nepodpísaný 

S prácou aj prístupom som bol spokojný. Maklér bol vytrvalý a trpezlivý. Zmluvy boli promptne a dynamicky riešené. Makléra by som využil aj v budúcnosti, nakoľko zastrešuje všetky služby spojené s predajom/kúpou nehnuteľnosti. Myslím, že aj viac, pretože som nevedel, čo všetko môžem očakávať.

Anna Červeňanová

Sme z Ukrajiny. Píšeme s pomocou prekladača google. Jozef Bodnar je profesionál. Naozaj nám pomohol! Rozumie všetkým otázkam, od konštrukcie až po zákonnú registráciu! Porozumel nám a pochopil, čo chceme. Pán Bodnár pomohol vyriešiť naše technické a prepravné problémy a venoval nám veľa času, za čo sme veľmi vďační. Ďakujem! Viktor, Maryna, Aleksandr.

Ľuboš Pilát

Na predaj pozemku sme si sami vybrali realitného makléra p. Jozefa Bodnára na základe odporúčania iného Vášho, resp. jeho spokojného klienta. Pán Bodnár nám bol vždy maximálne ústretový, mimoriadne ochotný poradiť a tiež si ceníme jeho dochvíľnosť. Jeho prístup bol až nad naše očakávanie. Vidno na ňom, že svojej práci rozumie a ma ju rád. Ďakujeme. Veronika Jurisova a Ing. Lubos Pilat

Eva Čičková

S Vašou prácou aj prístupom som bola veľmi spokojná, všetko prebehlo veľmi rýchlo. Dokážete veľmi rýchlo zareagovať na potreby klienta, ochotne sa prispôsobíte aj v nepredvídaných situáciach a prichádzate s inovatívnymi nápadmi a riešeniami ako čo najrýchlejšie a najšikovnejšie situáciu vyriešiť. Vo svojej práci ste jednoznačne veľmi rýchly a flexibilný a kreatívny. Zmluvy boli urobené včas a v takej kvalite, že nebolo potrebné ich meniť, či opravovať. Určite by som opätovne využila Vaše služby a iste viete, že som Vás odporučila aj mojej sestre :-) S Vašou prácou a nadštandardným prístupom som bala veľmi spokojná, Držím Vám palce a želám všetko dobre.Eva Čičková

Katarína Máliková

Veľmi som bola spokojná s maklérom p. Bodnárom. S pozdravom Máliková

Jaroslava Dolinská

Bola som veľmi spokojná s ochotou a profesionalitou p. Bodnára. Ďakujem. V prípade potreby určite využijem Vaše služby.

Miroslav Miko

Pri kúpe bytu nám bol pridelený realitný maklér Jozef Bodnár a sme veľmi spokojný s jeho prístupom a ochotou poradiť a pomôcť s čímkoľvek čomu človek trochu nerozumie, služby B10 a realitného makléra by som využil aj do budúcna.

Nepodpísaný 

p. Bodnár bol veľmi ochotný prispôsobiť sa našim potrebám. Vybavil všetko čo bolo potrebné.

Nepodpísaný 

Oceňujem flexibilitu a ochotu informovať o všetkých krokoch zo strany p. Bodnára.

Nepodpísaný 

Ďakujem za profesionálny prístup. Pán Bodnár bol maximálne ústretový za čo mu ďakujeme. Budeme odporúčať!

Nepodpísaný 

Bola som spokojná. Dokumenty boli v poriadku a načas. Maklér bol snaživý, dochvíľny, prácu bral zodpovedne. Doporučím.

Nepodpísaný 

ziadna dodatocna uprava. Vsetko prebehlo podla mojich predstav. Odporúčam !

Peter Podhorský

Veľká miera profesionality, príjemné vystupovanie promptné jednanie, rýchla realizácia obchodu, čo je veľké plus. Pán Bodnár je naozaj veľký odborník. Odporúčam každému jeho služby.


Jozef Bodnár sa podieľal aj priamo na výstavbe a predaji rodinných domov už pred 10-timi rokmi. Má dostatočné skúsenosti s pracovnými postupmi, rozumie stavebným výkresom, pozná stavebné materiály riadil a dozoroval práce na stavbách. Ovláda všetky potrebné postupy - inžinierske činnosti spojené s vybavovaním od stavebného povolenia až po zápis hotového skolaudovaného domu s prideleným súpisným číslom do katastra nehnuteľností.